Preparaty

Apcalis Sx 20mg

Cena: 80,00 zł
blistry
2 blistry zawierają 4 tabletki leku.

Apcalis Sx 20mg

Substancja czynna Tadalafil 20mg
Pakowana w kartoniki zawierające 2 blistry po 2 tabletki
W jednym opakowaniu znajdują się 4 tabletki
Działanie do 36 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
2 4 80 zł 20 zł 19 zł
4 8 152 zł 19 zł 19 zł
6 12 204 zł 17 zł 19 zł
8 16 256 zł 16 zł 19 zł
10 20 300 zł 15 zł 19 zł
20 40 560 zł 14 zł 19 zł
40 80 1040 zł 13 zł 19 zł
80 160 1920 zł 12 zł 19 zł
Dla wielu osób dotkniętych problemami tak wstydliwymi jak impotencja stosowanie środków na potencję jest jedynym sposobem na tymczasowo normalne funkcjonowanie w sprawach seksualnych i cieszenie się seksem zupełnie jak dawniej. Dzięki takim środkom na pewno prędko odzyskamy pełną sprawność seksualną i właśnie ten cel przyświeca większości osób stosujących tabletki i inne substancje na tego rodzaju zaburzenia. Polecamy tego typu środki wszystkim osobom chcącym przede wszystkim znów poczuć się mężczyznami za sprawa swojej seksualności. Przede wszystkim jednak, by uzyskać takie substancje będziemy musieli porozmawiać z lekarzem. Rozmowa oczywiście nie będzie należała do przyjemnych, bowiem będziemy musieli naszemu lekarzowi opowiedzieć wiele kwestii związanych z seksualnością, co zawsze wiąże się z pewnym dyskomfortem. Wybranie się do lekarza jest jednak najważniejszym krokiem jaki możemy na samym początku uczynić ku w zasadzie całkowicie normalnemu funkcjonowaniu w sprawach seksu. Taka wizyta lekarska i postawienie poprawnych diagnoz będzie więc kluczem do naszego sukcesu. Dzięki temu szybko przywrócimy sobie wiarę w swoje męskie możliwości.

Szybkość działania w przypadku leczenia impotencji jest niezwykle ważna, ale tak samo istotna dla wielu mężczyzn jest także długość działania danego specyfiku. A ta bywa niezmiernie różna w przypadku większości tego typu substancji. Jedne z nich działają zaledwie kilka godzin, inne z kolei jak dla przykładu Apcalis Sx 20mg to w zasadzie ponad 30 godzin skutecznego oddziaływania na nasze ciało. Dzięki tym tabletkom nie będziemy więc musieli czasie na przykład długiego i jak łatwo się domyślić upojnego weekendu, zaprzątać sobie głowy łykaniem co pewien czas tabletek, gdy tylko jest szansa na zbliżenie seksualne. Wystarczy pojedyncza dawka i cały weekend mamy z głowy. Apcalis Sx 20mg zawiera tadalafil, który jest pod wieloma względami substancją wyjątkową. Działa ona niezmiernie pozytywnie na nasze ciało, poprzez przedostanie się do naczyń krwionośnych w okolicy prącia. Dzięki temu możliwe znów jest uzyskanie wzwodu. Naczynia te bowiem pod wpływem działania substancji poszerzają się i znów może napłynąć do nich więcej krwi. Apcalis Sx 20mg to przede wszystkim przedłużone działanie, które zachwyca większość mężczyzn. Łykanie pastylek na potencje jest jednak stosunkowo mało wygodne w towarzystwie. Dzięki unikatowej formule i przedłużonemu działaniu również z tej strony będzie to wygodniejsze dla mężczyzny. Tadalafil uchodzi za substancje równie bezpieczną co choćby popularny z viagry sildenafil, jednak również w jego wypadku mamy do czynienia z pewnymi obostrzeniami. Przede wszystkim nie powinniśmy absolutnie łączyć tej substancji z alkoholem i tłustymi potrawami. Może to bowiem spowodować problemy z wchłanianiem się substancji w nasze ciało, a co za tym idzie również efekt nie będzie tak powalający jakbyśmy tego chcieli. Warto więc w dzień stosowania tabletki kategorycznie zrezygnować z napojów wyskokowych i mniej zdrowych, tłustych potraw.

Apcalis Sx 20mg odmienia życie w mgnieniu oka. Od razu po około 40 minutach od połknięcia tabletki nasze ciało znów zacznie prawidłowo reagować na bodźce seksualne, a uzyskanie wzwodu będzie tak proste jak nigdy. Nie ma tu znaczenia również kwestia tego z jakiego powodu pojawiła się u nas impotencja. Przede wszystkim bowiem środki takie działają niezależnie od przyczyny powstania zaburzenia u nas i niezależnie od wieku w jakim jesteśmy. To doskonały środek na tego typu zaburzenia jak problem z uzyskaniem wzwodu i na pewno również na nas zadziała on perfekcyjnie, odmieniając kompletnie na plus całe nasze życie. Jak wiemy bowiem życie seksualne to sfera, która odbija się w pewien dość widoczny sposób na pozostałych aspektach naszego życia codziennego. Dlatego warto takie środki dla siebie zakupić i używać ich kiedy nasze ciało zaczyna odmawiać nam posłuszeństwa w tych sprawach. Zdecydowanie miejmy również na uwadze kwestie skutków ubocznych takich jak bóle głowy czy też niestrawności. Z reguły jednak prędko one ustępują, a nam zostają jedynie cudowne doznania seksualne. W niektórych jedynie przypadkach skutki uboczne są nazbyt silne i pacjent odczuwa zbyt duży dyskomfort związany z nimi.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image