Preparaty

Apcalis Sx w żelu 20mg

Cena: 168,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Apcalis Sx 20mg w żelu

Substancja czynna Tadalafil 20mg w każdej tabletce.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający.
Działanie do 36 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 24 zł 168 zł 19 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 22 zł 308 zł 19 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 20 zł 420 zł 19 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 18 zł 504 zł 19 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł 19 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł 19 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł 19 zł
Schorzenia seksualne to coś, czego większość mężczyzn wolałoby zdecydowanie uniknąć. Te niestety nie wybierają i często dotykają również osób w młodym i bardzo młodym wieku. O ile w każdym wieku jest to niesamowicie duży dramat dla mężczyzny, o tyle zaburzenia takie jak impotencja w wieku młodym są niezmiernie zaskakujące. Mało który mężczyzna bowiem się ich spodziewa. Problemy takie powodowane są przez rozmaite czynniki – od chorobowych poprzez wiele kłopotów osobistych, a skończywszy nawet na kwestiach często bagatelizowanych jak odpowiednia dieta. Nie ulega również wątpliwości, że większość z nas ma znacznie lepszą potencję w sytuacji, kiedy uprawia aktywnie sport. Dlatego jeżeli mamy tylko taką możliwość to właśnie ruchu powinno w naszym dniu znaleźć się znacznie więcej. Dzięki temu na pewno będziemy funkcjonowali w tych delikatnych sferach również o wiele pozytywniej. Wybranie się do lekarza jest kolejnym krokiem po zmianach diety i zwiększeniu swojej aktywności fizycznej, który może nam znacząco pomóc w sprawach seksualnych.

Środki na potencję są różne. Jedne z nich działają błyskawicznie, ale bardzo mocno na nasze ciało, inne z kolei mają znacznie łagodniejsze działanie i rozbite na dłuższy czas. Apcalis Sx w żelu 20 mg to substancja podawana w specyficzny sposób w formie żelu spożywczego, który na pewno będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Zdecydowanie powinniśmy przede wszystkim oprzeć się jednak na tym, co powie nam nasz lekarz prowadzący leczenie. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że środek nam przepisany będzie doskonały i silny. To niewiarygodne, że w tak łatwy sposób możemy pozbyć się nawet bardzo poważnych problemów takich jak trwała impotencja, z którą mamy od lat do czynienia. Apcalis zawiera tadalafil – to niesamowicie skuteczna substancja na zaburzenia potencji, która działa nawet przez 36 godzin na nasze ciało. Dzięki temu uzyskamy satysfakcję seksualną w owym czasie i będziemy mogli cieszyć się z udanego życia seksualnego z naszą partnerką. Substancja ta działa przede wszystkim w sposób skuteczny, ale również nie wywołuje zbyt wielu skutków ubocznych. Oczywiście na pewne dolegliwości będzie się trzeba nastawić, ale z reguły przemijają one szybko i nie pozostawiają po sobie żadnego śladu. W większości przypadków stosowanie takich właśnie środków nie będzie stanowiło dla naszego organizmu dużego obciążenia i uzyskamy pełnię zdolności seksualnych, zupełnie jak za dawnych lat. Tadalafil jest substancją, której używanie nie będzie wskazane dla osób cierpiących na jakiekolwiek choroby serca, jak również dla wszystkich panów, którzy niestety przebyli udary mózgu. W ich wypadku podniesienie ciśnienia krwi może być niebezpieczne i prowadzić do poważniejszych komplikacji. W większości przypadków jednak nie ma się kompletnie czego obawiać. Substancja ta bowiem działa w sposób całkowicie dla nas bezpieczny i nie pozostawia po sobie zbyt wielu śladów w organizmie. Dlatego też warto z niej skorzystać i postarać się o jej uzyskanie od lekarza, do którego z naszym problemem się zgłaszamy. Nie będzie to trudne, bowiem środki takie jak Apcalis Sx w żelu 20 mg są chętnie przesz lekarzy przepisywane z uwagi na swoje niesamowicie pewne działanie.

Apcalis Sx w żelu 20 mg to jeden ze środków na zaburzenia erekcji, który jest niebywale skuteczny i pozwala na uzyskanie wzwodu już kilkadziesiąt minut po jego zażyciu. W dodatku czas działania ponad 30 godzin jest rewelacją na rynku takich właśnie środków. To głównie z tego powodu tak wiele osób chętnie z niego korzysta i właśnie na ten środek się decyduje. Pojedyncza tabletka wystarczy nam bowiem na cały weekend z ukochaną i nie będziemy musieli już każdorazowo łykać pastylek, co bywa krępujące. Do tego ciekawa forma podania w postaci żelu również przyciąga uwagę. Forma ta jest tak samo skuteczna jak w przypadku innych sposobów zażywania tej substancji. Tego typu środki są niezmiernie ciekawym sposobem na uzyskanie pełni możliwości seksualnych w mgnieniu oka. Działają szybko, skutecznie, nie uzależniają, a przy tym pozostają niemal całkowicie dyskretne. Oczywiście musimy liczyć się z kilkoma skutkami ubocznymi, ale tych z reguły nie ma wiele i szybko przemijają, a więc nie powinno to być naszym największym zmartwieniem na początku naszej przygody z tą substancją.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image