Preparaty

King Cobra 120mg

Cena: 85,00 zł
blistry
1 blister zawiera 5 tabletek leku.

King Cobra 120mg

Substancja czynna Sildenafil 120mg
 Pakowana w blistry po 5 tabletek
Działanie do 5 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 5 85 zł 17 zł 19 zł
2 10 150 zł 15 zł 19 zł
3 15 195 zł 13 zł 19 zł
4 20 240 zł 12 zł 19 zł
8 40 400 zł 10 zł 19 zł
Zaburzenia seksualne takie jak impotencja nie należą do schorzeń przyjemnych i prostych w usunięciu. Niestety w wielu przypadkach staje się to wręcz niemożliwe, kiedy to niestety przyczyny są zbyt głęboko w naszym organizmie zakorzenione. W takich sytuacjach pozostaje nam jedynie leczenie doraźne, które jednak przede wszystkim przynosi niebywałe efekty i przez to leczenie takie pozostaje niezmiernie korzystnym dla wielu mężczyzn. To oczywiście jedynie doraźna pomoc, ale w wielu przypadkach kiedy to nie ma szans na pełne wyleczenie, takie doraźne przyjmowanie środków na potencję staje się jedynym sposobem na to, by odzyskać pewność siebie jeżeli chodzi o seksualność. Wybranie tego typu środków jednak nie powinno nigdy być po naszej stronie, a zlecić je powinniśmy naszemu lekarzowi, który znacznie lepiej będzie wiedział jaki środek okaże się dla nas maksymalnie pomocny i czy na pewno będzie to środek na mężczyzn pozytywnie wpływający. W niektórych przypadkach, kiedy to nie działa podstawowa dawka substancji na potencję, stosuje się dawki powiększone, oczywiście również jedynie pod kontrolą lekarską. Dzięki temu przyjmowanie środków na potencję pozostaje bezpieczne i nadal jest dla nas skuteczne.

W przypadku stosowania środków na potencję pod uwagę przede wszystkim musimy brać ich bezpieczeństwo. W zasadzie na rynku wszystkie aktualnie działające specyfiki dostępne są jedynie po konsultacji medycznej z lekarzem, a więc na pewno nie kupimy samodzielnie takiego specyfiku. Jednym z częściej polecanych jest King Cobra 120mg. To środek działający w niezwykle uderzeniowy sposób. Zawdzięcza to przede wszystkim niezwykle dużej, uderzeniowej dawce substancji czynnej – sildenafilu, doskonale znanego już z wielu środków na potencję takich jak choćby viagra. Stosowanie tej substancji polecane jest osobom, na które niestety standardowa dawka 100mg nie działała dostatecznie dobrze. W tym wypadku rośnie szansa, że dawka powiększona o 20mg zadziała lepiej. To maksymalna aktualnie dopuszczona do sprzedaży dawka tej substancji i mocniejszych środków nie dostaniemy nigdzie. King Cobra 120mg działa pomimo zwiększonej dawki substancji czynnej również przez czas około 4 godzin na pacjenta. To czas, w którym może on sobie pozwolić na całkowicie udane i satysfakcjonujące życie seksualne. Nie będzie tu miało znaczenia to, z jakiego powodu osoba została impotentem. W każdym wypadku sildenafil poprawi jakość życia seksualnego, choć w sporadycznych wypadkach może on nie przynieść zamierzonych efektów. King Cobra 120mg działać będzie również mocno na osoby w dosłownie każdym wieku, choć rzecz jasna jest to środek dla osób dorosłych i młodzież absolutnie nie powinna go stosować. Środek ten wywołuje pewne skutki uboczne, których nasilenie mimo zwiększonej dawki substancji czynnej nie powinno być większe, aniżeli w przypadku niebieskich pastylek viagry. To podobnie jak w przypadku tego produktu również bóle głowy, niestrawność i lekkie zawroty głowy, które jednak błyskawicznie ustępują. Wielu pacjentów nie zauważa w zasadzie w ogóle występowania takich skutków ubocznych.

King Cobra 120mg jest środkiem doraźnym, który jednak posiada tak silne i uderzeniowe działanie, że dla wielu mężczyzn pozostaje jedyną deską ratunku jeżeli chodzi o seksualność. Z racji powiększonej dawki silnej substancji jaką jest sildenafil nie powinny tych tabletek używać osoby, które cierpią na choroby serca czy też problemy z ciśnieniem krwi. W ich wypadku bowiem stosowanie takich jak ta substancji może być niebezpieczne i szkodliwe. Nie zapominajmy również o kwestii odpowiedniego trybu życia. Nawet jeżeli cierpimy na całkowitą impotencję i takie środki jak te nam pomagają, dodatkowe zmiany w diecie czy trybie życia jak dołożenie do niego nieco sportu będą dla nas jeszcze bardziej pomocne i spotęgują pozytywny efekt działania substancji czynnej zawartej w owych tabletkach. Możemy więc zrobić niezwykle wiele w kierunku znacznie lepszego życia seksualnego i na pewno będziemy zachwyceni możliwościami jakie dają nam owe tabletki. A przyznać trzeba, że nie są one również drogie. To znacznie silniejszy zamiennik viagry, który jest od niej kilkukrotnie tańszy. Zakupimy więc całkiem spory zapas tabletek w tej samej cenie.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image