Preparaty

Kamagra 100mg w żelu

Cena: 161,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Kamagra 100mg w żelu

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w kartoniki zawierające 7 saszetek. „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający
Działanie do 4 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 23 zł 161 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 17 zł 238 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 16 zł 336 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 15 zł 420 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 14 zł 490 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 13 zł 910 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 12 zł 1680 zł
280 SASZETEK (40 WEEK PACK) 10 zł 2800 zł
Problem z potencją niestety nie jest problemem łatwym do rozwiązania. W wielu przypadkach mężczyzna załamuje się i nie chce nawet rozmawiać ze swoją partnerką na taki temat. To niesamowicie duży błąd, bowiem właśnie w niej najczęściej znajdziemy oparcie dla siebie i pomoc, której tak bardzo potrzebujemy w tym trudnym dla nas momencie w życiu. Na pewno więc ów pomoc powinna się znaleźć przede wszystkim w naszym najbliższym otoczeniu, ale de facto od nas samych zależy czy sobie pomożemy. Powinniśmy przede wszystkim wybrać się na rozmowę do lekarza specjalisty, który zna się na tematach seksualnych znacznie lepiej od nas. Będzie to seksuolog czy też lekarz urolog. Specjalista ogólny również może okazać się przydatny w przypadku, kiedy będzie nam trzeba przepisać jakiś specyfik z listy dostępnych jedynie po konsultacji lekarskiej. Taką konsultację zresztą przejść również możemy droga internetową, co zapewni nam znacznie większy komfort i anonimowość, której zapewne oczekujemy. Warto zastanowić się nad plusami takiego rozwiązania. Na pewno ów konsultacja internetowa będzie miała dokładnie taką samą jakość, a na dodatek unikniemy poczucia wstydu, które zwykle towarzyszy nam w przypadku tego typu rozmów i badań.

Wiele rewolucji w produkcji tego typu środków na potencję i z roku na rok powstają coraz to ciekawsze propozycje od uznanych producentów. Kamagra 100mg w żelu to jedna z takich właśnie propozycji. Sławę zawdzięcza przede wszystkim ciekawej formie podania substancji czynnej. Środek ten jest w postaci żelu spożywczego, podobnego do znanych wszystkim witamin dla sportowców. Żel wchłania się podobnie jak klasyczna tabletka, ale na uwadze trzeba mieć przede wszystkim kwestię dyskrecji stosowania tak podawanej substancji. A nie da się ukryć, że dyskrecja odgrywa niemałą rolę w tym wypadku. Kamagra 100mg w żelu działa podobnie jak inne specyfiki oparte o tą substancję czynną przez czas około 4 godzin. Tu więc nie zachodzi żadna różnica w stosowaniu tego typu środków na potencję. 4 godziny to zdaniem niektórych mężczyzn nieco za krótko i trzeba nadmiernie wszystko zaplanować, ale jeżeli wiedziemy w miarę poukładane życie codzienne, to 4 godziny będzie dla nas czasem w zupełności wystarczającym do odbycia niekoniecznie tylko jednego stosunku seksualnego. Środek ten bowiem nie ogranicza nam w żaden sposób ilości możliwych do odbycia stosunków. Kamagra 100mg w żelu jest substancją nade wszystko całkowicie dla nas bezpieczną. Przenika ona do naszych naczyń krwionośnych w pobliżu prącia i umożliwia napłynięcie do nich znacznie większej ilości krwi. W taki sposób możemy znów cieszyć się z dobrego wzwodu. Wszystko jak więc widzimy dzieje się w sposób naturalny, zgodny z naszym organizmem. W żaden sposób więc nie powinno nam to zaszkodzić, oczywiście poza kilkoma przypadkami, w których to raczej nie będziemy mogli owego środka stosować na nasze problemy seksualne. Niestety wykluczone pozostaną osoby, które cierpią na zaburzenia pracy serca, poważne schorzenia związane z ciśnieniem krwi i wiele podobnych kłopotów jak choćby przebyty w przeszłości zawał serca. W takich wypadkach nie będziemy mieli możliwości przyjmowania tego środka i będziemy musieli szukać dla siebie alternatywy.

Kamagra 100mg w żelu to sam w sobie środek alternatywny dla wszystkich osób leczących się dotychczasowo viagrą. Przede wszystkim wiele osób przechodzi na leczenie się Kamagrą z uwagi na znacznie niższą cenę. W niektórych aptekach internetowych różnica jest nawet kilkukrotna, a efekt dokładnie taki sam w przypadku stosowania obu tych środków. W dodatku Kamagrę znajdziemy w postaci żelu, co dodatkowo będzie dla wielu osób zachętą. Jest to bowiem znacznie wygodniejszy i mniej krępujący sposób przyjmowania środka na potencję. Wyciśnięcie żelu spożywczego nie wzbudzi wielu podejrzeń naszego otoczenia czy też naszej partnerki, której nie chcemy jeszcze tym razem informować o naszych dolegliwościach. Kamagra 100mg w żelu jest środkiem niezmiernie skutecznym, którego skuteczność w badaniach klinicznych wynosi niemalże 100 procent. Dzięki temu, że środek oparty jest o tą samą substancję jaka znajduje się w niebieskiej viagrze, mamy pewność stosowania najlepszego środka, który dotąd na takie problemy powstał.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image