Preparaty

Levitra 20mg

Cena: 124,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Levitra 20mg

Substancja czynna Wardenafil 20mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Lek działa ok 10 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 124 zł 31 zł 19 zł
2 8 224 zł 28 zł 19 zł
3 12 312 zł 26 zł 19 zł
4 16 384 zł 24 zł 19 zł
5 20 460 zł 23 zł 19 zł
10 40 800 zł 20 zł 19 zł
Problem z potencją niestety należy do najmniej przyjemnych w życiu każdego mężczyzny. Nie chcemy o nim mówić, staje się swoistym tabu wśród naszych znajomych czy bliskich. I nie ma się kompletnie czemu dziwić. Nasze społeczeństwo do wielu problemów takich jak właśnie impotencja jeszcze nie dojrzało. Większość mężczyzn wiec ukrywa ten problem jedynie dla siebie i swojej partnerki. Często również jednak przed nimi próbują oni ten fakt zataić, co z przyczyn oczywistych i tak wyjdzie na jaw. Dlatego lepiej będzie po pierwsze szczerze rozmawiać, a po drugie udać się szybko do lekarza, który z pewnością będzie w stanie nam pomóc w sposób konkretny. Wystarczy jedynie przełamanie wstydu i na pewno będziemy mogli uzyskać odpowiednią pomoc. Stosowanie środków na potencję jest dla nas bezpieczne, o ile będzie się ono odbywało zawsze pod kontrolą lekarza, który zna się na rzeczy. Dlatego to właśnie przełamanie się i wizyta lekarska stają się pierwszym realnym krokiem ku całkowitemu pozbyciu się przez nas problemu. Powinniśmy ten krok jak najszybciej uczynić. Seksuolog, urolog lub nawet lekarz rodzinny mogą nam przepisać odpowiednie specyfiki na nasze zaburzenia i właśnie do tych osób powinniśmy się kierować.

Wizyta lekarska nie jest bolesna, ale będzie od nas wymagała przełamania się i rozmowy na ten temat z lekarzem specjalistą. Dzięki temu będziemy mogli znów cieszyć się z udanego seksu. Najpierw jednak przeprowadzony musi zostać odpowiedni wywiad lekarski, a także w razie takiej konieczności szereg badań diagnostycznych, dzięki którym przekonamy się jakie środki są dla nas najlepsze i najlepiej będą radzić sobie z naszym właśnie typem impotencji. Levitra 20mg to jeden ze środków chętnie przepisywanych przez lekarzy na zaburzenia tego typu z racji bezpiecznego działania i niezmiernie dużej skuteczności. Oparta o wardenafil levitra jest najbezpieczniejszym środkiem spośród wielu aktualnie na rynku dostępnych. Jej stosowanie pozostaje bezpieczne również dla niektórych mężczyzn skreślonych z leczeni innymi preparatami z powodu zaburzeń pracy serca czy problemów z ciśnieniem krwi. Działanie wardenafilu w żaden sposób nie jest jednak słabsze. Działa on dokładnie tak samo jak inne czołowe środki na potencję. Przenika do naczyń krwionośnych i tam właśnie oddziałuje na nasz organizm najsilniej. Poszerza je i umożliwia napłynięcie większej ilości krwi do nich. Tak w skrócie powstaje wzwód i właśnie dzięki temu mechanizmowi znów będzie możliwe jego uzyskanie w sposób całkowicie naturalny. Levitra 20mg działa przez około 8 do 12 godzin na nasze ciało, co jest również doskonałym czasem na tle wielu innych takiego typu substancji przepisywanych na zaburzenia erekcji. Zdecydowanie powinniśmy więc rozważyć stosowanie tych właśnie tabletek. Jest to całkowicie bezpieczne leczenie, ale oczywiście na uwadze trzeba miećkilka środków ostrożności, dość klasycznych przy tego typu substancjach. Przede wszystkim należy mieć na uwadze kwestie przepisanej przez lekarza dawki i jej się stanowczo trzymać. To bezpieczna ilość danej substancji na dzień, której pod żadnym pozorem nie można nam przekroczyć, również wtedy, gdy niestety środek nie przynosi zamierzonego efektu. By efekt był jak najusilniejszy trzeba również pozbyć się tego dnia wszelkich napojów wyskokowych z menu, a także tłustych potraw, które to mogą nieco zaburzać działanie substancji czynnej – wardenafilu.

Levitra 20mg to bezpieczna substancja, przepisywana przez wielu lekarzy. Działa już po kilkunastu minutach od zażycia dawki i swoje działanie utrzymywać będzie nawet przez kolejnych 12 godzin. To niesamowicie długi czas, wielokrotnie lepszy aniżeli w przypadku substancji takich jak choćby popularna viagra. Środek ten stanowi więc solidną konkurencję dla wszelkich środków na potencję opartych o substancję czynną sildenafil. Wardenafil działa równie skutecznie, ale również niezwykle bezpieczne dla nas. To środek silny, działający stanowczo, ale jego stosowanie będzie możliwe w niektórych przypadkach, w których pacjent niestety cierpi na zaburzenia pracy serca ui umiarkowane nadciśnienie. Dlatego Levitra 20mg to chętnie stosowany środek przez osoby w wieku starszym, które częściej są dotknięte tego typu zaburzeniami.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image