Preparaty

Poxet 60mg

Cena: 160,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Poxet 60mg

Substancja czynna Depoxetin 60mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 12 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 160 zł 16 zł 19 zł
2 20 300 zł 15 zł 19 zł
3 30 420 zł 14 zł 19 zł
4 40 520 zł 13 zł 19 zł
5 50 600 zł 12 zł 19 zł
10 100 1100 zł 11 zł 19 zł
20 200 2000 zł 10 zł 19 zł
Zaburzenia seksualne takie jak przedwczesny wytrysk dotykają bardzo wielu mężczyzn. Trzeba rozpocząć działanie jak najszybciej, gdy tylko zauważymy niebezpieczne symptomy tej dolegliwości u siebie. To moment, w którym przede wszystkim trzeba skorzystać z dobrych leków i pomocy lekarza jeżeli nadal problem nie będzie występować. Z reguły jednak nowoczesne środki farmakologiczne pozwalają na dostatecznie duże przedłużenie stosunku. Odzyskamy znów nad nim kontrolę i poczujemy, że znów daliśmy sobie radę.

Depoxetin to jeden z tych środków, które działają pozytywnie na nasze ciało w tym właśnie względzie i powodują wydłużenie stosunku seksualnego. Nie zmienia on zasadniczo działania naszego organizmu, a więc nadal będziemy mogli osiągnąć tak samo mocny wzwód jak wcześniej. To na co jednak Depoxetin oddziałuje to nasze odczuwanie przyjemności seksualnej. To pozostanie na niezmienionym poziomie jednak nasz mózg otrzyma zupełnie inne informacje. Przez to będziemy mogli pozwolić sobie na znacznie dłuższy stosunek seksualny. Depoxetin to 60mg dapoxetyny, która jest substancją doskonale nam znaną jeżeli chodzi o kwestie przedwczesnego wytrysku. Substancja ta byłą już wcześniej obecna jako dodatek w niektórych lekach na potencję. W tym wypadku jednak otrzymujemy jedynie tą jedną substancję i jej pełnię działania, dzięki czemu otrzymujemy całkowicie wyizolowany środek na nasze zaburzenia wytrysku.

Ten wstydliwy problem możemy rozwiązać błyskawicznie dzięki tabletkom Depoxetin. Szybko reagują na nasze ciało i poprawę zauważymy błyskawicznie bo już po około kilkudziesięciu minutach po zażyciu tabletki. W dodatku czas ich działania będzie niezmiernie korzystny dla nas i w niektórych przypadkach wynosić będzie bagatela aż 10 godzin. To więc wystarczający czas, abyśmy mogli więcej niż jeden raz cieszyć się udanym seksem z naszą partnerką. Co oczywiste również ona będzie zachwycona z tego, że na takie tabletki się zdecydujemy. Wszak kobiety podobnie jak i my kochają seks i chcą się nim cieszyć jak najdłużej.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image